3:15 ZEMŘEŠ

22. prosince 2008 v 22:20 | J.J.P.S |  Horory
Jestli nevíš o co go když se řekne horor 3:15 ZEMŘEŠ tak mam pro tebe jednoduché vysvětlení. Horor je o rodině, která se rozhodne nastěhovat do domu u lesa s malou kůlnou. Rodina slyšela že kdysi dávno v tomto domě zemřela jiná rodina a údajně jí zabil otec nebo-li manžel. Rodinu tvořily tito členi: otec,matka,dva kluci,holčička a pes. Stejná složení jako rodiny, která se právě přistěhovala. Rodina vzala na vědomí vše co o domu slyšela ale přesto se rozhodla v něm žít. Noc co noc štěkal pes z kůlny. Páníček nebo-li otec,manžel se vždy za ním do kůlny vydal ale čím déle byl v domě tím více byl nervózní a vzteklý. Dospělo to k závěru že když jednou zase pes štěkal muž se za ním vydal opět ale tentokrát ze sekyrou a zabil ho. Jednou to ale už ženě nedalo a vydala se za svatým otcem ,který jí poslal do knihovny kde manželka nebo-li matka nalezla vše o jejich domu. Když však přijela domu čekalo tam na ní nemilé překvapení. Manžel-otec se jí pokoušel zabít ale manželka-matka věděla že je ovlivněn domem a tak jí nezbývalo nic jiného než před ním i s dětmi utéct. Utíkali před ním celou noc a když se jim konečně podařilo ho omráčit odtáhli ho na loďku na které odjeli z prokletého domu. Když byly daleko od jejich domu manžel-otec se vrátil do normálu a rodina si našla jiný dům a žila tam šťastně. Mezi tím se stalo pár drobností o kterých jsem vám neřekla a tak to napravím. Malá holčička viděla tu mrtvou a povídala si s ní. Jednou za ní vylezla na střechu a rodiče jí museli chytit jinak by skončila jako její mrtvá kamarádka.
Nebo když si otec s matkou vyrazili a děti hlídala dívka,která dětem vše vyzradila. Řekla jim všechno o mrtvé rodině a když vyprávěla ozvalo se něco ze skříně. Dívka řekla že se tam podívá ale malá holčička jí napomínala ať tam nechodí že se malá mrtvá holčička rozlobí ale dívka tomu nevěřila a tak tam šla. Když však vešla dovnitř dveře se zavřely a nešly otevřít. V tom se objevila mrtvá holčička a strčila dívčin prst do její střelné rány na čele. Dívka se polekala a začala křičet když se konečně dveře otevřely dívka ležela v mdlobách a odvezla jí sanitka. Horor je natočen podle skutečné události. To je asi tak vše co bych řekla o hororu 3:15 ZEMŘEŠ!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lentilka Lentilka | 7. dubna 2010 v 21:42 | Reagovat

Ten horor sem viděla se svym klukem etě že tam byl...fak sem se bála, ale mooc dobrej popisek!!

2 Jolie*fon*hudson* Jolie*fon*hudson* | 22. května 2010 v 21:16 | Reagovat

Opravdu vela pecka!také som ho počůvala..ale bohužel jeň s kamarádkami.. a poté sme se báli , že jsme nomhli celou usnout! hihi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama