Prosinec 2008

Vánoční šílenství

23. prosince 2008 v 22:33 | J.J.P.S |  Vánoce
Přepadá vás taky vánoční šílenství?? Běháte po obchodech a sháníte co nejlevnější, ale zato funkční a roztomilé dárky pro ostatní členy rodiny a kamarády. Těšíte se na poslední den školy, jak si užijete školní besídku. Netěšíte se však jen na malé drobnosti, co dostanete od kamarádů či paní učitelky ale také na to, že vaše poslední strávené hodiny ve škole a mnoho nudného učiva proběhne hladce.
Nebo nevíte, co na Štědrej den dělat?? Nic neplánujte, rodiče pro vás už plány mají, jen se jaksi zapomněli zmínit! Dopoledne strávíte s babičkou anebo s rodiči na hřbitově u svých zesnulých předků. To vám zabere celé dopoledne. Můžete však nad tím mávnout rukou, alespoň se doma nenudíte. Ale jelikož jste se ráno ani nestihli najíst, snažíte se v poledne ukořistit něco doma v kuchyni. Když se přiblížíte k cukroví či k jiným dobrotám, mamka vás pleskne přes prsty a dodá: " Jestli budeš jíst, neuvidíš zlatý prasátko!" Vy se na ni podíváte, jako že se totálně zcvokla, že už nejste malý dítě, ale ona ukáže prstem někam za vás. Když se otočíte, spatříte svého mladšího sourozence, jak si cucá prst hlady, a jen obrátíte oči v sloup a s otráveným výrazem se posadíte na sedačku v obýváku. Tam zkouknete s mladším sourozencem, co se k vám pořád tulí, jednu pohádku. Když začíná druhá, zavolá vás mamka do kuchyně, abyste jí pomohli se Štědrovečerní večeří. Jo a ještě se dozvíte, že táta zabíjí kapra. Kroutíte očima a posloucháte, co se line z koupelny: "Do háje zelenýho, ty potvoro, poď sem, ať tě chytim." Potom mamku jen upozorníte na to, že jestli zabíjí kapra táta, tak že to bude na dlouho. Jenže tím vaše práce nekončí. Jenže objeví se ale... A to ale je mladší sourozenec, nejí kapra a tak musíte ukuchtit ještě kuřecí řízky, a kdo je bude obalovat?? Vy. Další práci máte zadanou.
Když je konečně vše připraveno, pustíte se do pohoštění, co jste tak pečlivě připravovali. Pokud na stole nezbyl ani kousek jídla, donesete na stolky cukroví a pustíte se se zalíbením do něj. Ale pod stromečkem pro vás Ježíšek nějaký ten dárek taky nechal. Z některých dárků jste uplně odvařenej/odvařená, ale zato ten pletenej svetr od babičky se sobíkama je naprosto příšernej, ale tváříte se, že vás potěšil. Když uleháte do postele, myslíte na zítřejší oběd u babičky a potom na odjezd na hory, který uskutečníte za pár dní .......

3:15 ZEMŘEŠ

22. prosince 2008 v 22:20 | J.J.P.S |  Horory
Jestli nevíš o co go když se řekne horor 3:15 ZEMŘEŠ tak mam pro tebe jednoduché vysvětlení. Horor je o rodině, která se rozhodne nastěhovat do domu u lesa s malou kůlnou. Rodina slyšela že kdysi dávno v tomto domě zemřela jiná rodina a údajně jí zabil otec nebo-li manžel. Rodinu tvořily tito členi: otec,matka,dva kluci,holčička a pes. Stejná složení jako rodiny, která se právě přistěhovala. Rodina vzala na vědomí vše co o domu slyšela ale přesto se rozhodla v něm žít. Noc co noc štěkal pes z kůlny. Páníček nebo-li otec,manžel se vždy za ním do kůlny vydal ale čím déle byl v domě tím více byl nervózní a vzteklý. Dospělo to k závěru že když jednou zase pes štěkal muž se za ním vydal opět ale tentokrát ze sekyrou a zabil ho. Jednou to ale už ženě nedalo a vydala se za svatým otcem ,který jí poslal do knihovny kde manželka nebo-li matka nalezla vše o jejich domu. Když však přijela domu čekalo tam na ní nemilé překvapení. Manžel-otec se jí pokoušel zabít ale manželka-matka věděla že je ovlivněn domem a tak jí nezbývalo nic jiného než před ním i s dětmi utéct. Utíkali před ním celou noc a když se jim konečně podařilo ho omráčit odtáhli ho na loďku na které odjeli z prokletého domu. Když byly daleko od jejich domu manžel-otec se vrátil do normálu a rodina si našla jiný dům a žila tam šťastně. Mezi tím se stalo pár drobností o kterých jsem vám neřekla a tak to napravím. Malá holčička viděla tu mrtvou a povídala si s ní. Jednou za ní vylezla na střechu a rodiče jí museli chytit jinak by skončila jako její mrtvá kamarádka.
Nebo když si otec s matkou vyrazili a děti hlídala dívka,která dětem vše vyzradila. Řekla jim všechno o mrtvé rodině a když vyprávěla ozvalo se něco ze skříně. Dívka řekla že se tam podívá ale malá holčička jí napomínala ať tam nechodí že se malá mrtvá holčička rozlobí ale dívka tomu nevěřila a tak tam šla. Když však vešla dovnitř dveře se zavřely a nešly otevřít. V tom se objevila mrtvá holčička a strčila dívčin prst do její střelné rány na čele. Dívka se polekala a začala křičet když se konečně dveře otevřely dívka ležela v mdlobách a odvezla jí sanitka. Horor je natočen podle skutečné události. To je asi tak vše co bych řekla o hororu 3:15 ZEMŘEŠ!!!

Co je to Anime??

22. prosince 2008 v 9:44 | J.J.P.S |  Anime
Anime je japonský styl kreslení nazývaný Manga. Tento styl je zaměřen hlavně na kreslení postav a pozadí. Anime pokrývá široký výběr žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime můžete vidět například v televizi nebo se publikuje na DVD nebo jako videohry! Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. V Česku mezi nejznámnější představitele anime určeného pro děti patří například seriál Pokémon nebo film Cesta do fantazie. Z hlediska západní kultury se může jevit jako překvapivé, že řada japonských animovaných filmů je zaměřena spíše na dospělé diváky. Dospělí fanoušci tohoto žánru pokládají za reprezentativní např. tituly jako Hrob světlušek, Ghost in the Shell, Neon Genesis Evangelion, Princezna Mononoke,Vampire Hunter D nebo Akira.
Tak to je něco o Anime!

Aimi na pódiu

22. prosince 2008 v 9:19 | J.J.P.S |  Aimi Hafner
Všechny holky už si jen dělaj srandu a zapomněly na fakt že za pár hodin vystoupí před celým světem! Když v tom tam vtrhla trenérka a rozčileně běhala po pokoji a hrabala se ve skříních. Aimi a holky jen na ní vyvaleně koukají a kroutí nechápavě hlavou. Trenérka se zastaví a radši se zeptá: " Holky máte něco dobrého na sebe? Zjistila jsem že kostými nestihnou přijít!" Všechny holky se rozběhli ke svým skříním a snažily se o co nej kombinaci!Trenérka je s nadšením pozoruje a pak dodá: " No tak holky ukažte a necpěte se tak." Každá z holek se na ní valí a cpe jí do ruky své oblečení. Trenérka rychle zdrhá a zabouchne prudce dveře! Hoky se na sebe trochu pobouřeně podívají a jedna přes druhou se hrnou ke dveřím za kterými vyčkává trenérka! Když se všechny seřadí do ronty a ukážou trenérce co si myslí že by se jim na tanec šiklo trenérka rozhodne jaká dívka si vybrala správně a naopak jiná špatně. Po vyřešení tohoto problému následuje o hoooodně větší problém. A to ten že žádná z holek nemůže zamhouřit ani oka, jelikož dopoledne už je jejich usudný okamžik na pódiu. POkud nějaká z holek v noci usnula tak nyní má trému jako ostatní ale ještě k tomu se neorientuje, jelikož je rozespalá ale to vlastně i ostatní, když nespaly celou noc. Po snídani se dívky odebraly ve svým kostýmech do haly kde za pár minut vypakne velká soutěž. Hala už je plná lidí a Aimi je v koncích. Sedí na podlaze a nemůže vstát bojí se trapasu a když jen koukla přes závěs a viděla že na místě je už i televize!! Začíná SHOW.Aimi vystupuje na závěr. Dívka se jménem Kathy vystupuje nyní a potom nastává chvíle kdy nazávěr zatančí naše Aimi. Aimi přijde na pódiu a čeká na hudbu. Jakmile se hudba rozezní Aimi začne tančit. Všichni v hale křičí a Aimi je nervótní pak si ale uvědomí že to vlastně nic neni a tak jí nějaké nervy opustí ale pár jich v ní zůstane. Teď má na řadu přijít Aimin nejtěší tanec. Zvládne ho????...................POkračování příště!

Anime boys-photo

17. prosince 2008 v 15:05 | J.J.P.S |  Anime
General.jpg Anime Newspaper Boy image by MoonStar0715














Jak jsem slibovala minule ty ANIME BOYS tak teď svůj slib slibuji a dávám sem nějaký ty obrazocky!

Aimi odjíždí do Anglie

14. prosince 2008 v 19:30 | J.J.P.S |  Aimi Hafner
Aimi se nervózně plahočí k autobusu, který je přeplníný nervózními a šuškajícími holkami. Aimi se tiše posadí mezi ně a snaží se dovalat a komu??? Otázka pro všechny. Zřejmě jí to nikdo nezvedá a tak smutně zaklapne mobil a čeká na odjezd. V tom na okno zaťuká jaká si žena a Aimi vyběhne ven. Ostatní holky v autobuse se lepí na sklo a snaží se pochotit alespoň něco z toho rozhovoru. Aimi ženu políbí na čelo a zmizí v autobuse ze svého místa jen zamává posadí se a vytáhne z kapsy mobil. Ostatní holky mají otevřenou pusu, která jim spadla až ke kolenům a mají tázavý pohled směrem na Aimi. Aimi s nezájmem jen pokrčí ramena a zamává na ně. Aimi začne všechno vyprávět Tess, která je taky zvědavá ale Aimi Tess jako jediné věří. Tess vykulí oči a brada ji pádá čím dál tím víc. Tess nemá slov. Aimi dovypráví a dá ukazováček na pusu, což mělo znamenat: jestli cekneš...! Tess jen nervózně přikývne a Aimi se vrací do nervozity a opět se vduchu roztančí. Když holky vycítily že už jsou kus od místa kam jedou nastal v autobuse hlasitý šepot a nervozita stoupla! Trenérka Caithlin se snažila holky utišit a uklidnit ale nic to nepomohlo každá se teď seostředila pouze na tanec a její taneční čísla!Každá se cítila jako by měla během sekundy zapomenout celou svou sestavu! Po ubytování v hotelu holky začaly vytahovat časáky z tašek a začaly si šuškat drby aby aspoň na chvíli zapomněly na celou soutěž a trému ale nikomu se přeto nepřestaly klepat ruce. Aimi minutu co minutu zkoušela svou sestavu a tak holkám plácla jen nějakou kravinu aby se aspoň trochu zůčasnila!!......POkračování příště.

Jaký jsou Anime

13. prosince 2008 v 11:09 | J.J.P.S
Pokud chcete Anime podpořit nebo naopak zkritizovat tak jen hlasujte v této anketě!!!

Něco málo o blogu

13. prosince 2008 v 11:00 | J.J.P.S |  Blog
No....čím bych měla začít? No tak asi třeba tím na co tento blog vlastně je. Tenhle blog slouží k zábavě nejen vás ale i mě. Já píšu články vy si je čtete. Za další by mohlo být například něco o anketách anketu budu dávat každý týden novou! Jinak co se tu můžete dozvědět??? Například: jsou tu obrázky anime či něco o anime. Různé obrázky jsou tu k dispozici a jak jinak i články! Tenhle blog je zvláštní už jen svým názvam: mu--j.blog.cz .....Toto je adresa mého blogu a založila jsem si ho kvuli tomu že je prostě mu--j a můžu si sem dávat co se mi jen zachce.......Co bych ještě dodala?? No asi to že pokud budete mít chuť napsat nějaký článek o anime nebo spíš o čem koliv piště ho na tento email a já ho zde na svém blogu můžu zvěřejnit. Jen prosím abyste se pod ty články podepisovali abych mohla nazvat i Autora. Pište na email: J.J.P.S@seznam.cz
Díky J.J.P.S

Photo anime girl

13. prosince 2008 v 10:48 | J.J.P.S |  Anime
Vím photo anime girl už tu bylo co takhle anime boy??? No nevím to snad příště ale teď jsou lepší a hezčí photo stačí se jen koukat!!!

















Příště budou ANIME BOYS!

A nyní obrázky Anime girls

10. prosince 2008 v 18:36 Anime
A nyní žádný stresující příběh Aimi Hafner ale jen pouze obrázky Anime Girls















Obdivovatele Anime Girls nebo prostě Anime se teď mají jako v bavlnce když je tolik blgů s jejich fotkami!!

Aimi a její tréma

10. prosince 2008 v 18:24 | J.J.P.S |  Aimi Hafner
Aimi má ve škole uniformu a k tomu je účes vypadá to asi takto:

Je zvláštní že minule to byla blondýnka??? Ano je ale to jen proto že vystupovala jako blondýnka a tak musela mÍt paruku jinak je to brunetka. Ale teď už zpět k příběhu. Aimi se ve škole nedokáže soustředit a při tělocviku místo zadaného cvičení si pořád opakovala složité kroky. Skoro v každé hodině dostávala poznámku tohoto znění: Tančí při hodině!
Aimi jim bez hloupých poznámek vrazila žákovskou a odtančila na své místo. Doma předávala žákovskou a přitom se jí klepaly ruce a její sešity vypadaly úděsně nemohla se soustředit a měla takový stres že psala nahoru a pak dolu a to pokračovala až tak byla popsaná celá stránka. Otec s učiteli se zhrozily. Učitele si mysleli že se Aimi pomátla a že konečně budou moooct dát holce třídní dutku. Otec,který už se sklidnil však věděl že je to kvuli trémě, kterou má kvuli vystoupení v Anglii. Rodiče se Aimi snažili domluvit ale Aimi je neposlouchala a jenom si vduchu opakovala písničku s kroky v hlavě. Termín soutěže už se blížil byl už za dva dny. Aimi už balila věci jelikož myslela že při tý nervozitě nezabalí všechno. Nejvíc jí znervózňovalo to že na tuhle soutěž přijede televize a bude vysílat přímí přenos. Aimina trenérka vymyslela každé holce sestavu a to znamená že každá z nich bude na jevišti sama a to znamená že se Aimi může sesypat.......Pokračování příště

Aimi Hafner úvod

7. prosince 2008 v 20:39 | J.J.P.S |  Aimi Hafner
Tenhle příběh se odehrává v Calgary a motá se okolo holky se jménem Aimi Hafner. Aimi má velký talent na tanec a také že tancuje už od svých 5 let. Za týden ji čeká velký turnaj tance v Anglii. Aimi už je mistrem Irska a Itálie kde všechny ostatní smetla s pódia. Aimi má sestru, která ji prudila hlavně když ji bylo 5 ale nyní je na ní jejich táta zlý a Aimi to nemůže vydržet. Den co den na ně řve a musejí dělat všechny domácí práce. Ptáte se velmi dobře kde je jejich máma. No jo ale kdo to má jako vědět děti to netuší. Ale co ten tirant otec ten to ví ale děti za ní nechce pusitit jelikož by tam už zůstali a on si neumí ani zašít díru v ponošce na to vařit, prát starat se oo kytky, udržovat domácnost, žehlit a umejvat okna. Nic z toho ten tiran neumí a asi na to ty děti potřebuje. K tomu je ještě mlátí a holky jsou samá modřina. učitelce ve škole říkají že na tanci moooc trénují a že se tam čas od času bouchnou a malá sestřička je Johy a ta učitelce řiká že chdí ze psem a že ostatní psi na psím hřišti jsou dost vzteklí no a že jí někdy povalí na zem nebo hryznou. Aimi je 15 let a Johy je 8 let. No a nyní pár fotek:
Johy.


No a tohle je Aimi na tanečním vystoupení.